- -130,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Ατσάλι |
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Програма за декалцифициране, Μύλος, Ρυθμίσεις θερμοκρασίας, Ρύθμιση της ποσότητας του καφέ, Настройка на градусите на мелене, Πρόγραμμα για καπουτσίνο, Σύστημα κατά των διαρροών, Προστασία από υπερθέρμανση, Σύστημα θερμικού μπλοκαρίσματος, Система за запаметяване, Γρήγορη θέρμανση, Cold drink preparation |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Контейнер за мляко |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο, Лате макиато, Ζεστό νερό, Λάτε, Горещо мляко, Кафе Американо |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 10 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 15 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.7 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 40.3 cm |
| Πλάτος | 28.5 cm |
| Βάθος | 36.5 cm |
| Βάρος | 10.4 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 11.9 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |