- -112,48 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | DC инвертор |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 23 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Самодиагностика, Wi-FI, Тих режим на работа, Режим Турбо, Въздушен поток с нисък шум, Изсушаване, Интелигентно обезскрежаване, Охлаждане, Размразяване |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.56 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 63 dB |
| Ширина Вътрешно устройство | 72 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 27 cm |
| Ширина Външно устройство | 72 cm |
| Височина Външно устройство | 49.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 23.2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |