- -112,48 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | DC инвертор |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 23 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Diagnostic propriu, Wi-FI, Modul liniștit de lucru, Functie Turbo, Flux aer silentios, Uscare, Интелигентно обезскрежаване, Răcire, Dezghețarea |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 3.56 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 63 dB |
| Latime Dispozitiv intern | 72 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 27 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 72 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 49.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 23.2 Kg |
| Garanție | 24 luni |