- -112,48 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | DC инвертор |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 23 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αυτοδιάγνωση, Wi-FI, Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας, Λειτουργία Turbo, Ροή αέρα χαμηλού θορύβου, Αποξήρανση, Интелигентно обезскрежаване, Ψύξη, Απόψυξη |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.56 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 63 dB |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 72 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 27 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 72 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 49.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 23.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |