- -162,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Самопочистване |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 40 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 60 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Брой скорости на вентилатора | 5 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика, Режим ECO, Интелигентна система за размразяване, Таймер 24 ч, I Feel, Нощен режим, Автоматичен рестарт при прекъсване на захранването, Златист ламел (антикорозионно покритие), Ограничаване на максималната консумация на енергия, Аварийна употреба, Поддържане на постоянна температура от 8 градуса, Двоен отвод за вода, Запаметяване позицията на жалузите, Standby режим |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 6.45 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 6.6 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.99 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.9 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Ниво на шум | 44 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20.8 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 92 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 31.3 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 11 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 52 dB |
| Дължина Външно устройство | 30.5 cm |
| Ширина Външно устройство | 79.5 cm |
| Височина Външно устройство | 54.9 cm |
| Тегло Външно устройство | 23.5 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |