- -162,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Αυτοκαθαριζόμενο |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 40 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 60 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 5 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, Λειτουργία ECO, Интелигентна система за размразяване, 24ωρο χρονόμετρο, I Feel, Нощен режим, Автоматичен рестарт при прекъсване на захранването, Златист ламел (антикорозионно покритие), Ограничаване на максималната консумация на енергия, Аварийна употреба, Поддържане на постоянна температура от 8 градуса, Двоен отвод за вода, Запаметяване позицията на жалузите, Standby режим |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 6.45 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 6.6 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.99 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.9 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Επίπεδο θορύβου | 44 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 20.8 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 92 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 31.3 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 11 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 52 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 30.5 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 79.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 54.9 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 23.5 Kg |
| Εγγύηση | 36 месеца |