- -162,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Auto-curățare |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 40 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 60 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 5 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Mod ECO, Интелигентна система за размразяване, Таймер 24 ч, I Feel, Modul de noapte, Автоматичен рестарт при прекъсване на захранването, Златист ламел (антикорозионно покритие), Ограничаване на максималната консумация на енергия, Аварийна употреба, Поддържане на постоянна температура от 8 градуса, Двоен отвод за вода, Запаметяване позицията на жалузите, Standby режим |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 6.45 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 6.6 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.99 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.9 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Nivel de zgomot | 44 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20.8 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 92 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 31.3 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 11 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 52 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 30.5 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 79.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54.9 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 23.5 Kg |
| Garanție | 36 месеца |